Przejdź do treści

O NAS

Favania to niekwestionowany liderer w branży ceramicznych i gresowych płytek ściennych, podłogowych oraz wyrobów sanitarnych.

Jakość

Nasza pasja i wiedza w połączeniu z dbałością o szczegóły pozwalają zapewnić Państwu szeroką gamę rozwiązań ceramicznych, dając nieograniczoną swobodę kreatywności i mnóstwo miejsca na urzeczywistnienie Twoich marzeń.

Zapewniamy najwyższą jakość z dokładnością cięcia do 0,02 milimetra.
Tak precyzyjna technologia pozwala łączyć płyty bez użycia spoiw. 

Posiadamy wszystkie europejskie certyfikaty jakości, co pozwala na zastosowanie ceramiki wielkoformatowej w przestrzeniach użytkowych takich jak: hotele, baseny, SPA, biurowce itp. 

Użyte komponenty gwarantują najwyższą światową jakość, co skutkuje wyższą żywotnością i wytrzymałością niż produkty innych marek. 

Innowacja

RAK Ceramics jest pionierem w  zaawansowanych technologicznie innowacjach, będących przełomowymi w branży.
W najnowocześniejszych zakładach firmy stosuje się szeroką gamę unikalnych technologii, w tym technologię druku cyfrowego, powłoki antybakteryjne, powłoki świecące w ciemności.
Firma zdobyła wiele międzynarodowych nagród Business Stevie® Awards. W 2015 r. odznaczona została srebrną nagrodą dla „najbardziej innowacyjnej firmy ” oraz brązową nagrodą za „program roku w zakresie zdrowia, bezpieczeństwa i środowiska ”. Ceramika RAK została również nagrodzona ’Marką Roku ’ w prestiżowym konkursie World Branding Awards 2015.